Twoje zakupy
Twój koszyk jest pusty
  • Email: Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Album Mural Art Vol. 2

Mural Art Vol.2 - Murale na wielkich powierzchniach publicznych na całym świecie.

Książka MURAL ART Vol.2 - MURALS NA WIELKICH POWIERZCHNIACH PUBLICZNYCH WOKÓŁ ŚWIATA następuje w starym manufakturze imponujących murali pierwszej edycji. Na 272 stronach formatu krajobrazowego czytelnik może ponownie udać się w wizualną podróż dookoła świata, spotykając ponad 120 artystów, załogi i organizacje międzynarodowej sceny wokół najlepszych fasad i ścian. Od Euope po Afrykę, od Ameryki po Azję i Oceanię prezentowane są 1000 ścian z technikami od graffiti i szablonu do trompea il, pasującego do gustu każdego.

Nacisk kładziony jest na coraz większe zaniki granic między tradycyjnym malarstwem a sztuką ulicy. Gdzie zaczyna się tradycyjne malowanie sztuki ulicy, staje się oczywiste, że granice coraz bardziej się zacierają. Dysocjacja leży w gestii widzów - lub w przypadku wątpliwości w rękach władz.

Tym razem artyści upierają się, aby zapewnić czytelnikowi osobisty wgląd w ich artystyczne tło i motywację do wprowadzania kolorów w naszym codziennym życiu.


Artyści tacy jak Albus Cavus, Charles Johnston, Claudio Ethos, Conor Harrington, Gert Neuhaus, How & Nosm, Inti, Lokiss, Macrew, Nasimo, Pose2, Public Art Squad, Remed, Stick Up Kids, Naprawdę Design, Wow123, Wyland, Zbiok i wiele innych Zwróć uwagę, że w sztuce ściennej tylko niebo jest granicą!


Autor Kiriakos Iosifidis, organizator greckiego zespołu muralowego "Carpe Diem" zdołał, nawet w ramach drugiej edycji, zaprezentować autentycznie wspaniałe nazwy sceny malowania ścian .

Po raz kolejny książka w twardej oprawie spełnia wszystkie wymagania jako solidna publikacja odniesienia dla wszystkich osób, które zajmują się sztuką, opinią publiczną i urbanistami.

Rozmiar: 29,7 cm x 21 cm


Strony: 272


Okładka: twarda oprawa

  • Ilość:
  • Nowa cena : 69,99PLN 99,99PLN